Objednávka E-booku Jak se zbavit CHAOSU

se všemi bonusy a dárky

Vyplňte svou objednávku a za pár minut můžete číst:

Bezpečná platba

gopay_bannery-barevne img img-1

Všechno jsem pořád držela v hlavě. A to byl hodně velký stres.

Díky systému Svoboda v pořádku jsem získala mnohem větší klid v duši a jasno a čisto v hlavě, mám víc času na tvorbu (protože věci, které nebyly moje flow může dělat někdo jiný).
Na tvorbu se můžu taky mnohem víc soustředit i proto, že na ni mám každý den vyhrazený pevně daný čas, ve které nezvedám telefony a nečtu maily a nebrouzdám po Facebooku (tohle bylo velmi náročné se naučit, ale výsledky stojí za to).
Je zajímavé, že nejdřív mi lidi v tento vyhrazený čas volali, ale jak jsem se rozhodla, že prostě teď fakt nekomunikuju, Vesmír to zařídil – a všichni volají později, v čase vyhrazeném komunikaci.

Stíhám toho taky mnohem víc než dřív, ale jsem přitom ve větší pohodě než dřív.
Dana-Sofie Šlancarovázakladatelka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně, spolumajitelka e-shopu Pro vědomý život .cz, cyklická a snová lektorka a autorka několika knih
Systém, ktorý Hanka učí i vo firme, ako veci dokončovať, na nič nezabudnúť a mať čas iba pre seba som nakopírovala a denný harmonogram doporučila i deťom. Fungujeme na ňom 2. mesiac a ja si tak môžem dovoliť odísť i na viac dní od rodiny, pretože systém funguje a manžel má tak istotu, že deti presne vedia, čo majú robiť.
Martina MičkováCustomer support manager

gopay_bannery-barevne img img-1