[VIDEONÁVOD] Komunikujte dřív, než řeknete WhatsApp!

Máme za sebou první webinář, kde jsme vám odhalily kousek ze světa online technologií.

Taky jsem vám slíbila, že vám představíme jednu z nejpoužívanějších aplikací na komunikaci. WhatsApp je podle mě ta správná volba nejen pro komunikaci v rodině, ale i firmě.

Podívejte se na video, kde se dozvíte vše hezky od základů až po pokročilé postupy.

Markéta Málková

Je podnikatelka, která se zabývá strategickými analýzami online projektů, efektivitě pracovních postupů a digitálním dovednostem.

Maminka dvou dětí a nadšená sportovkyně, která má ráda pořádek, řád a systém.

Spolupracovala se svobodnou firmou Davida Kirše jako projektová manažerka konference Digital Summit. V oblasti čísel se věnovala webové analytice a strategickým analýzám v online marketingu. Od roku 2014 byla součástí “launch týmu” u 3 velkých online kampaní v ČR.

Spolupracuje s Akademií Andyho Winsona a je součástí projektu Svoboda v pořádku.

Dostupné moderní technologie a chytrá řešení jsou jejím každodenním chlebem. Jednoduchost, mimimalismus a zjednodušení věcí se staly jejím životním stylem.

Věří v sílu detailu, pravdivosti a upřímnosti.

Řídí se mottem: “Není důležité stihnout vše, ale pouze to, co je důležité."

Latest posts by Markéta Málková (see all)

Markéta Málková
Je podnikatelka, která se zabývá strategickými analýzami online projektů, efektivitě pracovních postupů a digitálním dovednostem. Maminka dvou dětí a nadšená sportovkyně, která má ráda pořádek, řád a systém. Spolupracovala se svobodnou firmou Davida Kirše jako projektová manažerka konference Digital Summit. V oblasti čísel se věnovala webové analytice a strategickým analýzám v online marketingu. Od roku 2014 byla součástí “launch týmu” u 3 velkých online kampaní v ČR. Spolupracuje s Akademií Andyho Winsona a je součástí projektu Svoboda v pořádku. Dostupné moderní technologie a chytrá řešení jsou jejím každodenním chlebem. Jednoduchost, mimimalismus a zjednodušení věcí se staly jejím životním stylem. Věří v sílu detailu, pravdivosti a upřímnosti. Řídí se mottem: “Není důležité stihnout vše, ale pouze to, co je důležité."
Komentáře