Hana Trnčáková

autorka Svobody v pořádku

Pomáhám lidem se systémem pořádku, organizace a komunikace.

Věnuji se osobnímu leadershipu a řízení týmu. Mám dlouholeté zkušenosti s organizací eventů pro desítky i stovky lidí, stejně jako v individuální práci v oblasti osobního růstu.

Na základě zkušeností jsem vytvořila komplexní systém Svoboda v pořádku. Ten klade důraz na flow nejen v práci, ale i v ostatních oblastech života.

Od 15 let jsem organizovala akce pro děti a pomáhala vést neziskovou organizaci. Působila jsem v mezinárodních týmech a zahraniční kanceláři, kde jsem měla na starosti projektové plánování a komunikaci.

Na dobrovolné bázi se věnuji rozvoji mladých lidí ve věku 15+.
Jako speciální pedagog v dětském domově jsem začala uplatňovat a ověřovat principy respektující komunikace v kolektivu dětí od 5 - 19 let.

Nastavovala prostředí tak, aby bylo přijatelné pro ně i kolegy.

Od roku 2013 jsem pomáhala s řízením projektů ve firmách Davida a Alice Kirš, dále jako mentorka a ředitelka v Akademii Andyho Winsona a Ženy ženám.

Alice Kirš

Zakladatelka a ♥ projektu Ženy ženám Alice je žena, která svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Je milovnicí lehkosti a svobody, zvířat, vaření, útulné atmosféry, cestování a také autorkou knihy 17 tváří ženy

Andy Winson

Je trenér, mentor a motivátor v oblasti lidského potenciálu a prosperity. Víc jako 20 let se věnuje osobnímu rozvoji. 
Je průkopníkem a trenérem NLP na Slovensku. Vytvořil transformační tréninky, díky kterým učí lidi žít život, po kterém touží. Založil Akademmi Andyho Winsona na Slovensku.
Je autorem knižního bestselleru "Mysli, konaj, zbohatni"

 

Nyní se věnuji osobním konzultacím a nastavování, seminářům a workshopům ve Svobodě v pořádku.

Zavádím principy svobodných a zodpovědných firem do praxe
a snažím se je prohlubovat.

Moje vášeň je objevovat v lidech jejich sílu a systematicky měřit pokrok v souladu s vizí. Řídím se mottem: "Žij, co c(í)tíš" a zvu ostatní k pravdivému vyjadřování svých potřeb.

Jsem přesvědčena o tom, že pravda je jediná cesta ke štěstí. A že začít musí každý u sebe.

Miluji dobrodružné výpravy, permakulturu a tabulky.