Hana Trnčáková

autorka Svobody v pořádku

Pomáhám lidem se systémem pořádku, organizace a komunikace.

Věnuji se osobnímu leadershipu a řízení týmu. Mám dlouholeté zkušenosti s organizací eventů pro desítky i stovky lidí, stejně jako v individuální práci v oblasti osobního růstu.

Na základě zkušeností jsem vytvořila komplexní systém Svoboda v pořádku. Ten klade důraz na flow nejen v práci, ale i v ostatních oblastech života.

Od 15 let jsem organizovala akce pro děti a pomáhala vést neziskovou organizaci. Působila jsem v mezinárodních týmech a zahraniční kanceláři, kde jsem měla na starosti projektové plánování a komunikaci.

Na dobrovolné bázi se věnuji rozvoji mladých lidí ve věku 15+.
Jako pedagog v dětském domově jsem začala uplatňovat a ověřovat principy respektující komunikace v kolektivu dětí od 5 - 19 let.

Nastavovala prostředí tak, aby bylo přijatelné pro ně i kolegy.

Od roku 2013 jsem pomáhala s řízením projektů ve firmách Davida a Alice Kirš, dále jako mentorka a ředitelka v Akademii Andyho Winsona a nyní působím jako provozní ředitelka Ženy ženám.

Nyní se věnuji osobním konzultacím a nastavování, seminářům a workshopům ve Svobodě v pořádku.

Zavádím principy svobodných a zodpovědných firem do praxe
a snažím se je prohlubovat.

Moje vášeň je objevovat v lidech jejich sílu a systematicky měřit pokrok v souladu s vizí. Řídím se mottem: "Žij, co cítíš" a zvu ostatní k pravdivému vyjadřování svých potřeb.

Jsem přesvědčena o tom, že pravda je jediná cesta ke štěstí. A že začít musí každý u sebe.

Miluji dobrodružné výpravy, permakulturu a tabulky.

Napište mi zprávu