Všechno je v tobě 2


Po prvním dnu semináře Objev svou sílu jsem v noci nemohla usnout. Ve dvě ráno jsem si sepisovala své pocity z uplynulého dne. Podařilo se mi usnout, ale vzhůru jsem byla už v pět hodin ráno. Neustále mi chodily další a další myšlenky.

Jedna z nich mě nabádala k sepsání prohlášení, které bych mohla přednést ráno ostatním. Celou situaci jsem si vizualizovala a váhala, jestli do toho jít nebo ne.

Jako první na programu bylo sdílení pocitů ze včerejšího dne. Seděla jsem v první řadě uprostřed a rozhodovala se, jestli se přihlásím. Strach jsem měla mnohem větší než předchozí den. Byla to má jediná šance.

Přihlásila jsem se. Andy mě vyzval pohledem. Sebrala jsem všechnu sílu a odvahu a šla za ním přímo na pódium. Celá jsem se chvěla. Strach mě téměř paralyzoval. Podívala jsem se do publika a řekla, že mám obrovský strach a že to raději přečtu.

 Mé prohlášení

“Já, Hana Trnčáková, budu od dnešního dne pravidelně sdílet můj životní příběh a zkušenosti na mém webu www.hanatrncakova.cz.

Jak se mi podařilo dostat do mého nitra, poznat, kdo doopravdy jsem. Vyléčit mou minulost, probudit v sobě opravdovou ženu a to, jak žiju svůj sen!

Kdybych měla poslední den života, nic bych neměnila. Jsem opravdu šťastná teď a tady.

A chci se s vámi o to podělit!

Již nebudu čekat, až budu umět dobře psát a budu mít vše dokonale připravené.

Teď a tady jsem už dokonalá taková, jaká jsem a chci pomoci změnit svět!

Chci byt inspirací, jak žít harmonický život v souladu s přírodou a jak žít to, co cítíš!

Děkuji z celého srdce Andymu za tento seminář a zažehnutí mé rakety!”

Po dočtení jsem jen zaregistrovala obrovskou úlevu a také obrovský potlesk.

Andy mě nádherně na pódiu objal a já cítila, že můj život už nebude nikdy jako dřív.

Když jsem si dosedla do židle, nechápala jsem, co se to stalo. Po celém těle mi šel nádherný pocit, euforie, štěstí a blaženost.

Cítila jsem se jako VÍTĚZ.

Stala se ze mě osobnost

Když začala přestávka, cítila jsem, jak se na mě všichni koukají. Jak jsem z ničeho nic začala přitahovat pozornost. 🙂 Někteří mě zastavovali a vyjadřovali podporu, že jsem pro ně inspirací.

Zářila jsem na celý svět. Úsměv jsem měla od ucha k uchu. V průběhu celého dne na mě Andy házel očka. Cítila jsem ohromnou sílu a podporu z jeho strany. Bylo mi nádherně.

Při loučení na závěr tréninku jsem se nehnula z místa. Stály se na mě řady na rozloučení! Byl to neuvěřitelně krásný pocit. Připadala jsem si jako celebrita.

Žena s velkým Ž

Součástí tréninku byla část věnovaná síle srdce a ženské energii, kterou vedla Oana Stoianovic. Žena, kterou sedm let provádělo sedm nejlepších světových koučů. Individuálně již provedla přes tisíc žen jejich vlastní cestou.

Oana mě ohromila její krásnou energií. Mé srdce s ní velmi rezonovalo a potvrzovalo mé nabyté zkušenosti a vědomosti. Zvědomila jsem si, jak daleko jsem na své cestě já.

Když oznámila, že bude mít seminář v červnu, zatoužila jsem ani ne tak po účasti, jako spíše po spolupráci. Ale to jsem hned přešla, protože to je přece úplná blbost, neumím pořádně anglicky a co bych jí já mohla nabídnout. Dál jsem se tomu vůbec nevěnovala.

Oana

Čekala jsem, až se všichni rozloučí s Andym, abych měla více času na sdílení.

Dlouze jsme se na sebe jen dívali. Bylo to neskutečně krásné a intenzivní. Jako by se zastavil čas. Cítila jsem naše propojení celým srdcem i tělem. Tak intenzivní propojení, blízkost a otevřenost jsem zažila jen s několika lidmi.

Na závěr jsem mu jen tak mimochodem řekla, že to, co dělá Oana, je mi blízké, že touto cestou také kráčím a že na tato témata vedu ženské kruhy. Řekl mi, ať za ní jdu a řeknu jí to. Nechtěla jsem kvůli strachu z angličtiny, ale znova mi dvakrát důrazně řekl, ať jdu za ní.

Váhala jsem, a tak jsem se rozhodla alespoň pro fotku. Čekala jsem, až bude Oana volná, podívala se na ni a ani nevím jak, začala jsem mluvit. Omluvila jsem se za my horrible English a řekla jí vše, co jsem měla na srdci. Nakonec to šlo celkem plynně.

Jen co jsem začala mluvit, chytly jsme se za ruce, dívaly z očí do očí a jen povídaly. Naše srdce se spojila.

Oana mi nabídla, jestli jí nechci pomáhat se seminářem, co bude s Andym dělat v červnu. VYKULILA JSEM OČI a nevěřila. REALLY? Oana: Really! A začaly jsme obě nadšením trochu „pištět“ a hopsat, jako bychom tam byly jen my dvě.

NEUVĚŘITELNÉ. Ještě chvíli jsme si povídaly a na závěr jsem dostala otázku: SISTER? Já jen kývla hlavou… sister. 🙂

Říkala mi, že jsem krásná čistá duše… a nabídla mi, že mě může podpořit v mých projektech. Vyrazila mi dech! V tu chvíli mi to vůbec nedocházelo.

Když jsem odešla, nevěřila jsem, co se to právě stalo.

Byla jsem v euforii.

Při odchodu jsem prosila Petra, který o mě celou dobu pečoval, ať mě pořádně štípne.

Oči mi svítily, mozek jel na plné otáčky a já netušila, co se to se mnou vlastně děje.

Má první opilost

Cestou domů jsem musela dávat velký pozor na značky a neustále se soustředit na řízení. Byla jsem plná energie, přestože byla jedna hodina ráno.

Zastavili mě i policisté. Když jsem spatřila jejich červenou svítilnu, dupla jsem akčně na brzdy a stočila vůz na kraj. Hned poté, co jsem po pár neúspěšných pokusech stáhla okýnko, ocenil strážník mé závodní schopnosti a opatrně se ptal, odkud jedu a já mu stručně vysvětlila, co mi teď koluje v žilách.

Normálně mívám při prohlídce trochu obavy. Tentokrát ne, přestože jsem pod přívalem emocí úplně vzorně nejela, zářila jsem a bylo mi všechno jedno.

Zkouška na alkohol – negativní, ale jako opilá jsem se cítila.:) Také jsem se dozvěděla, že nám brzy vyprší technická.

Další den ráno jsem se cítila jako po opici. Bolelo mě celé tělo, nemohla jsem skoro chodit z neustálého skákání a hopsání, hučelo mi v uších a byla jsem úplně mimo.

Skoro celý následující den jsem proplakala štěstím a vděčností.

Můj muž mi tyto okamžiky dokonale ukotvil ve videu, které po ránu vytvořil ještě v posteli.

Díky tréninku Andyho vím, že mě už nic nezastaví! Že budu BOJOVAT ZA SVÉ SNY. Vím už, KDO JSEM a že není na co čekat.

Objevila jsem svou sílu!

Na vlastní kůži jsem si potvrdila, že na vše, co si přejeme z hloubky srdce, dosáhneme, pokud vytrváme a budeme tento hlas následovat, i když náš rozum bude zrovna tvrdit opak. 

 

Hana Trnčáková

Hana Trnčáková

Jsem autorkou metody “Svoboda v pořádku”.
Jednoduchého systému pro nastavení a udržení pořádku doma i v práci.

Učím své klienty jak se zbavit chaosu.
Uvolňuji ruce a získávám čas i energii na to, co je skutečně důležité.

Díky respektující komunikaci a nastavení rolí, proměňuji rodiny v dobře fungující tým.

Ženy přestávají být služkami a muži získávají prostor pro realizaci.

Děti objevují dobrodružný svět pořádku, ve kterém se s jistotou orientují. Jejich samostatnost a sebevědomí roste s každým nově nastaveným koutem.

Moje metody přináší systematikům dokonalý přehled a kreativcům více času na tvorbu.

Aktuálně se věnuji:
✅ osobním konzultacím
✅ organizaci domácností i firem
seminářům Svobody v pořádku

Jsem autorkou úspěšného e-booku Jak se zbavit chaosu.

Miluji dobrodružné výpravy, permakulturu a tabulky 🙂
Hana Trnčáková
Hana Trnčáková
Jsem autorkou metody “Svoboda v pořádku”. Jednoduchého systému pro nastavení a udržení pořádku doma i v práci. Učím své klienty jak se zbavit chaosu. Uvolňuji ruce a získávám čas i energii na to, co je skutečně důležité. Díky respektující komunikaci a nastavení rolí, proměňuji rodiny v dobře fungující tým. Ženy přestávají být služkami a muži získávají prostor pro realizaci. Děti objevují dobrodružný svět pořádku, ve kterém se s jistotou orientují. Jejich samostatnost a sebevědomí roste s každým nově nastaveným koutem. Moje metody přináší systematikům dokonalý přehled a kreativcům více času na tvorbu. Aktuálně se věnuji: ✅ osobním konzultacím ✅ organizaci domácností i firem ✅ seminářům Svobody v pořádku Jsem autorkou úspěšného e-booku Jak se zbavit chaosu. Miluji dobrodružné výpravy, permakulturu a tabulky :)
Komentáře