Všechno je v tobě 2


Po prvním dnu semináře Objev svou sílu jsem v noci nemohla usnout. Ve 2h ráno jsem si  sepisovala své pocity z uplynulého dne. Podařilo se mi usnout, ale vzhůru jsem byla už v 5h ráno. Neustále mi chodily další a další myšlenky.

Jedna z nich mě nabádala k sepsání prohlášení, které bych mohla přednést ráno ostatním. Celou situaci jsem si vizualizovala a váhala, jestli do toho jít nebo ne.

Jako první na programu bylo sdílení pocitů ze včerejšího dne. Seděla jsem v první řadě uprostřed a rozhodovala se, jestli se přihlásím. Strach jsem měla mnohem větší, něž předchozí den. Byla to má jediná šance.

Přihlásila jsem se. Andy mě vyzval pohledem. Sebrala jsem všechnu sílu a odvahu, a šla za ním přímo na pódium. Celá jsem se chvěla. Strach mě téměř paralyzoval. Podívala jsem se do publika a řekla, že mám obrovský strach, a že to raději přečtu.

 Mé prohlášení

“Já, Hana Trnčáková, budu od dnešního dne pravidelně sdílet můj životní příběh a zkušenosti na mém webu www.hanatrncakova.cz.

Jak se mi podařilo dostat do mého nitra, poznat, kdo doopravdy jsem. Vyléčit mou minulost, probudit v sobě opravdovou ženu a to, jak žiju svůj sen!

Kdybych měla poslední den života, nic bych neměnila. Jsem opravdu šťastná teď a tady.

A chci se s vámi o to podělit!

Již nebudu čekat, až budu umět dobře psát a budu mít vše dokonale připravené.

Teď a tady jsem už dokonalá taková, jaká jsem a chci pomoci změnit svět!

Chci byt inspirací, jak žít harmonický život v souladu s přírodou a jak žít to, co cítíš!

Děkuji z celého srdce Andymu za tento seminář a zažehnutí mé rakety!”

Po dočtení jsem jen zaregistrovala obrovskou úlevu a také obrovský potlesk.

Andy mě nádherně na pódiu objal a já cítila, že můj život už nebude nikdy jako dřív.

Když jsem si dosedla do židle, nechápala jsem, co se to stalo. Po celém těle mi šel nádherný pocit, euforie, štěstí a blaženost.

Cítila jsem se jako VÍTĚZ.

Stala se ze mě osobnost

Když začala přestávka, cítila jsem, jak se na mě všichni koukají. Jak jsem z ničeho nic začala přitahovat pozornost. 🙂 Někteří mě zastavovali a vyjadřovali podporu, že jsem pro ně inspirací.

Zářila jsem na celý svět. Úsměv jsem měla od ucha k uchu. V průběhu celého dne, na mě Andy házel očka. Cítila jsem ohromnou sílu a podporu z jeho strany. Bylo mi nádherně.

Při loučení na závěr tréninku jsem se nehnula z místa. Stály se na mě řady na rozloučení! Byl to neuvěřitelně krásný pocit. Připadala jsem si jako celebrita.

Žena s velkým Ž

Součástí tréninku byla část věnovaná síle srdce a ženské energii, kterou vedla Oana Stoianovic. Žena, kterou 7 let provádělo 7 nejlepších světových koučů. Individuálně již provedla přes tisíc žen jejich vlastní cestou.

Oana mě ohromila její krásnou energií. Mé srdce s ní velmi rezonovalo a potvrzovalo mé nabyté zkušenosti a vědomosti. Zvědomila jsem si, jak daleko jsem na své cestě já.

Když oznámila, že bude mít seminář v červnu, zatoužila jsem ani ne tak po účasti, jako spíše po spolupráci. Ale to jsem hned přešla, protože to je přece úplná blbost, neumím pořádně anglicky a co bych jí já mohla nabídnout. Dál jsem se tomu vůbec nevěnovala.

Oana

Čekala jsem, až se všichni rozloučí s Andym, abych měla více času na sdílení.

Dlouze jsme se na sebe jen dívali. Bylo to neskutečně krásné a intenzivní. Jako by se zastavil čas. Cítila jsem naše propojení celým srdcem i tělem. Tak intenzivní propojení, blízkost a otevřenost jsem zažila jen s několika lidmi.

Na závěr jsem mu jen tak mimochodem řekla, že to, co dělá Oana, je mi blízké, že touto cestou také kráčím a že na tato témata vedu ženské kruhy. Řekl mi, ať za ní jdu a řeknu jí to. Nechtěla jsem kvůli strachu z angličtiny, ale znova mi dvakrát důrazně řekl, ať jdu za ní.

Váhala jsem a tak jsem se rozhodla alespoň pro fotku. Čekala jsem až bude Oana volná, podívala se na ni a ani nevím jak, začala jsem mluvit. Omluvila jsem se za my horrible English a řekla jí vše, co jsem měla na srdci. Nakonec to šlo celkem plynně.

Jen co jsem začala mluvit, chytly jsme se za ruce, dívaly z očí do očí a jen povídaly. Naše srdce se spojila.

Oana mi nabídla, jestli ji nechci pomáhat se seminářem, co bude s Andym dělat v červnu. VYKULILA JSEM OČI a nevěřila. REALLY? Oana: Really! A začaly jsme obě nadšením trochu “pištět” a hopsat, jako bychom tam byly jen my dvě.

NEUVĚŘITELNÉ. Ještě chvíli jsme si povídaly a na závěr jsem dostala otázku: SISTER? Já jen kývla hlavou… sister 🙂

Říkala mi, že jsem krásná čistá duše… a nabídla mi, že mě může podpořit v mých projektech. Vyrazila mi dech! V tu chvíli mi to vůbec nedocházelo.

Když jsem odešla, nevěřila jsem, co se to právě stalo.

Byla jsem v euforii.

Při odchodu jsem prosila Petra, který o mě celou dobu pečoval, ať mě pořádně štípne.

Oči mi svítily, mozek jel na plné otáčky a já netušila, co se to se mnou vlastně děje.

Má první opilost

Cestou domů jsem musela dávat velký pozor na značky a neustále se soustředit na řízení. Byla jsem plná energie, přestože byla 1h ráno.

Zastavili mě i policisté. Když jsem spatřila jejich červenou svítilnu, dupla jsem akčně na brzdy a stočila vůz na kraj. Hned poté, co jsem po pár neúspěšných pokusech stáhla okýnko, ocenil strážník mé závodní schopnosti a opatrně se ptal odkud jedu a já mu stručně vysvětlila, co mi teď koluje v žilách.

Normálně mívám při prohlídce trochu obavy. Tentokrát ne, přestože jsem pod přívalem emocí úplně vzorně nejela, zářila jsem a bylo mi všechno jedno.

Zkouška na alkohol – negativní, ale jako opilá jsem se cítila 🙂 Také jsem se dozvěděla, že nám brzy vyprší technická.

Další den ráno jsem se cítila jako po opici. Bolelo mě celé tělo, nemohla jsem skoro chodit z neustálého skákání a hopsání, hučelo mi v uších a byla jsem úplně mimo.

Skoro celý následující den jsem proplakala štěstím a vděčností.

Můj muž mi tyto okamžiky dokonale ukotvil ve videu, které po ránu vytvořil ještě v posteli.

Díky tréninku Andyho vím, že mě už nic nezastaví! Že budu BOJOVAT ZA SVÉ SNY. Vím už, KDO JSEM, a že není na co čekat.

Objevila jsem svou sílu!

Na vlastní kůži jsem si potvrdila, že všeho, co si přejeme z hloubky srdce, dosáhneme, pokud vytrváme a budeme tento hlas následovat, i když náš rozum bude zrovna tvrdit opak. 

 

Hana Trnčáková

Je mentorka v oblasti nastavování systémů komunikace a práce v týmech.

Věnuje se aktivně osobnímu rozvoji, přirozenému životnímu stylu a vztahům mezi lidmi.

Za nejlépe strávený čas považuje pobyt v přírodě a sama ze sebou. Zde hledá všechny zdroje vlastní inspirace a životního nadhledu.

Řídí se vlastním mottem: Žij, co cítíš.

Nejdůležitejší hodnoty jsou pro ní pravda a láska. A to ve svém pravém slova smyslu a dopadu na životy lidí.

Věří, že člověk má odpovědi primárně v sobě a pokud se vydá cestou jednoduchého života, život bude nakonec jednoduchý, čistý a bez zbytečných nánosů.
Hana Trnčáková
Hana Trnčáková
Je mentorka v oblasti nastavování systémů komunikace a práce v týmech. Věnuje se aktivně osobnímu rozvoji, přirozenému životnímu stylu a vztahům mezi lidmi. Za nejlépe strávený čas považuje pobyt v přírodě a sama ze sebou. Zde hledá všechny zdroje vlastní inspirace a životního nadhledu. Řídí se vlastním mottem: Žij, co cítíš. Nejdůležitejší hodnoty jsou pro ní pravda a láska. A to ve svém pravém slova smyslu a dopadu na životy lidí. Věří, že člověk má odpovědi primárně v sobě a pokud se vydá cestou jednoduchého života, život bude nakonec jednoduchý, čistý a bez zbytečných nánosů.
Komentáře